У Львівському ПЕК запровадять інновації

PDF Друк
Субота, 17 жовтня 2015, 13:47

Цими днями у Львові відбулася зустріч між представникам влади та науковцями, які розробляють технології для покращення якості робіт у паливно-енергетичному комплексі регіону.

І знову Львів на крок попереду інших. Всім відомі проблеми, щ існують у важкій промисловості країни: від застарілого обладнання до вкрай неефективних технологій видобутку корисних копалин. Так як не відновлювальних природніх ресурсів з кожним роком в Україні ставатиме менше, варто було би впровадити нові технології щодо їх видобутку, первинної та вторинної обробки. Саме ці питання вирішували на нараді, яка відбувалась в Західному науковому центрі.

Представник влади Львівщини провели зустріч із  науковцями з цього таки центру та представниками університетів Львівської області, які надали пропозиції щодо нових ефективних технологій у видобувній галузі та методів зменшення викидів в навколишнє середовище. В кінці зустрічі деякі із представників бізнесу регіону погодилися стати інвесторами деяких проектів, а реалізація інших відбуватиметься через використання інших зовнішніх та внутрішніх інвесторів, яких ще будуть шукати.

Нагадаємо, у Львові пройде найшоколадніше свято країни.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити