У Львові викрито пункти нелегального прийому металу

PDF Друк
П'ятниця, 26 грудня 2014, 16:07

тюрмаЦілу мережу нелегальних пунктів прийому металобрухту у Львові викрили представники державної служби боротьби з економічними злочинами ГУМВС України у Львівській області. У розкритті справи допомагала обласна прокуратура. Разом дві служби змогли припинити дію нелегальної мережі, яка працювала не тільки в Львові, а й у всій Львівській області.

Спочатку правоохоронні органи дізналися, що по місту існує більше десяти місць, в яких нелегально здається металобрухт. Всі вони не мали документів, які б дозволяли проводити подібну діяльність. Розташовувалися вони в різних місцях. Це могли бути гаражі, автостоянки, підприємства, виробництва чи просто земельні ділянки.

До того ж, один з пунктів прийому, який знаходиться в Яворівському районі працівники органів правоохорони знайшли пункт прийому хімічної промисловості. Він також знаходиться на території виробництва. Туди здавали порізане технологічне устаткування, яке відноситься до хімічного виробництва.

Вже встановлено, що кожен з пунктів належить конкретному ТзОВ Львова. Всі отримані матеріали відправляли прямо на виробництва за допомогою залізничних шляхів.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити