У Львові будуть переробляти мул

PDF Друк
Понеділок, 05 січня 2015, 23:27

газ переробкаРада Львова планувала взяти кредит для того, що б побудувати станцію, на якій будуть переробляти мул. Нещодавно депутати утвердилися в цьому рішенні. Зараз йде оформлення кредитного договору між міською радою Львова, ЛМКП «Львівводоканал» та Європейським банком реконструкції та розвитку. Більше півсотні депутатів проголосувало на підтримку даного законопроекту.

Цей проект  має не тільки переробляти мул в корисну речовину, але й очистити труби водоканалу. Львівське комунальне підприємство «Львівводоканал» буде реалізовувати проект з очищення труб і реконструювати спеціальні водоочисні споруди. Після буде побудована станція, яка буде переробляти мул, а також очищати і утилізувати стічні води. Також буде вироблятися біогаз.

Умови реалізації проекту були прийняті і обговорені ще восени 2014 року. Питання обговорювали особисто депутати з представниками ЄБРР. Вони домовилися про умови реалізації проекту та терміни. Проте зараз мова не йде про підписання договору або початку активних дій. Поки що йде тільки початок процесу підготовки.

Це проект вигідний для Львова по багатьом факторам. Це і очищення існуючих ресурсів і поява нових.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити