У Львові приватний підприємець передав військам власний автомобіль

PDF Друк
Субота, 10 січня 2015, 16:47

автомобіль військовим6 січня львівський приватний підприємець прийняв тверде рішення віддати батальйону «Січ» свою особисту машину. Ця людина член Франківської районної організації Всеукраїнського об'єднання «Свобода». Станіслав Барчак не вважає свій вчинок особливим. Ця машина була куплена для дружини підприємця, однак вона не навчилася її керувати. Через це автомобіль просто стояв у гаражі нікому не потрібний. Але Станіслав знайшов їй нової застосування. Бійцям в зоні АТО важлива будь-яка допомога. Тому машина відправляється на допомогу бойовикам. Станіслав Барчак стверджує, що автомобіль повністю в робочому стані.

Він вважає, що допомагати захисникам на сході України, це обов'язок кожного. І якщо кожна людина допоможе тим, чим може, то перемога дісталася б набагато швидше. Однак Станіслав зазначає, що більшість його друзів, навіть ті, хто мають вільні кошти не вважають за потрібне допомагати армії - на їхню думку, це війна олігархів, а ніяк не Росії з Україною.

Любомир Мельнічук, глава фракції ВО «Свобода» сказав, що цьому батальйону будуть передані також зимові речі, ковдри, спеціальна форма і їжа. Також їм передадуть домашнє печиво.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити