Довгоочікувана зарплатня

PDF Друк
П'ятниця, 22 січня 2016, 10:54

Львівським шахтарям виплатили зарплату за листопад та грудень.

шахтери

Вчора, о 19 годині, ДП «Львіввугілля» повідомило про те, що борг працівникам шахти за листопад, а також 10% за грудень повністю погашено: «На рахунки всіх працівників, станом на сьогодні, було нараховано заробітну плату за, майже, півтора місяця. Наразі, ми працюємо над виплатою за інші місяці минулого року» - йшлося в офіційному повідомленні  ДП «Львіввугілля».

Нагадаємо, що у львівській області з початку року тривають протестні мітинги та різноманітні акції всіх працівників шахти, яким підприємство заборгувало заробітну плату за листопад та грудень. За попередніми підрахунками борг сягає 134 млн грн. Крім того, вчора більш ніж 400 шахтарів влаштували черговий мітинг під Львівською ОДА, де вимагали негайної виплати всіх боргів, інакше, за їх словами, вони не виходитимуть на свої робочі місця.

«Нам не потрібні подібні мітинги. Ми не хочемо перекривати дороги й заважати транспортному рухові, але ми не будемо працювати безкоштовно! Ми вийдемо на роботу лише тоді, коли нам виплатять наші чесно зароблені гроші!» - говорить один з пікетувальників Василь Лисняк.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити