Бюджетним організаціям пропонують товар за завищеною вартістю

PDF Друк
Середа, 14 січня 2015, 12:04

продуктиЗаступник голови обласної державної адміністрації розповіла, що вся Волинь попередній рік поставляла державним організаціям продукти за завищеними цілям. Цю інформацію Світлана Мишковець взяла не з повітря, а після ретельних перевірок.

Департамент соціального захисту допомагав проводити такі вибіркові перевірки. Вони проходили безпосередньо в комунальних підприємствах. Комісія з'ясовувала за якими цінами закуповуються продукти харчування. Також аналізу піддалися цінові політики деяких окремих харчових постачальників. Вийшло так, що реальні ціни, за якими купувалися продукти були набагато вище рекомендованих. А адже на сайті є встановлені межі для цін на кожен вид продуктів. Наприклад картопля може коштувати від 1.50 до 2.20 гривень для комунальних закладів, масло від 60 до 78 гривень і так далі.

Виходить, що в багатьох комунальних підприємствах не бережуть кошти держави. Також і постачальники не тільки називають незручні ціни, а й постачають продукт тільки у великих обсягах. А це часто суперечить нормам. Адже для комунальних закладів кращий вихід це свіжі щотижневі поставки, а сільгоспробітникам це економічно невигідно.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити