Господарство
Агросем - аграрна компанія, яка реалізує тільки високоякісні товари PDF Друк
Субота, 06 квітня 2019, 16:58

Шлях до світового ринку сільськогосподарської продукції, звичайно ж, є оволодіти новими технологіями в сфері аграрія. Незважаючи на те, що наша країна займає лідируючі позиції з експорту численної кількості різних продуктів харчування, все ж є до чого завжди прагнути.

Наша організація протягом довгого періоду займається модернізацією фермерських господарств на всій території України. Головні переваги роботи нашою компаніі в тому, що в основному ми орієнтуємося на якість і підтримку репутації.

Серед найголовніших переваг можна назвати реалізацію товарів хорошої якості, гарантію, рекомендації щодо застосування всіх новітніх технологій, лояльні розцінки, величезний досвід роботи в сфері оснащення сільськогосподарських підприємств.

Працюємо на території України, висококваліфіковані співробітники, елементарне оформлення продажів і багато іншого.

 
Какую мойку лучше выбрать на кухню? PDF Друк
Субота, 02 лютого 2019, 16:17

Немецкий производитель сантехники TEKA является одним из ведущих мировых брендов. Его продукция славится своим качеством, дизайном и долговечностью, так как сделана из натуральных материалов. Еще с 50-хх годов прошлого столетия компания начала выпускать в продажу мойки из нержавеющей стали Тека, которые и по сей день можно встретить на кухне во многих домах по всему миру. Техническая база и производственные мощности компании находятся в Португалии и Испании.

 
Інвестуйте розумно! Новобудови Львова – сучасне житло від компанії «НоваБудова»! PDF Друк
Четвер, 17 січня 2019, 21:58

Друзі, зима вже близько! Але жителям ЖК «Щасливий» нема потреби перейматися. Адже ми подбали про їхній затишок та комфорт у холодні зимові дні.

Новобудови Львова від компанії «НоваБудова» будуються з високоякісних керамоблоків https://novabydova.com.ua/catalog/novobudovi-u-lvove/. А фасад утепляється мінеральною ватою. До того ж, в кожній квартирі є індивідуальне опалення: двоконтурний газовий котел «Westen Quasar», металеві радіаторні батареї з регулюванням температури. Тому в ЖК «Щасливий» взимку вам точно буде тепло! Залишиться тільки приготувати чай із корицею і ввімкнути різдвяний кінофільм. І ваш ідеальний зимовий вечір вдався!

Ми практикуємо індивідуальний підхід щодо облаштування квартир. До вашої уваги велика кількість варіантів планувань одно-, дво- та трикімнатних помешкань. Ви можете купити як квартиру із вже готовим ремонтом, так і без. І згодом замовити його в нашому відділі ремонту. Ми врахуємо всі ваші побажання щодо дизайну, будівельних матеріалів та ваших фінансових можливостей. Вам залишиться тільки завершити останні штрихи облаштувавши квартиру меблями та власними речами. Наше завдання – це зробити все для того, щоб ви одразу ж після переїзду змогли відчувати себе вдома!

 
Инструментарий для ремонта сантехники PDF Друк
Четвер, 10 січня 2019, 11:13

В наше время сантехника используется повсеместно. Она присутствует не только в наших домах и квартирах, но и в торговых центрах, кафе, офисных помещениях, детских садах, школах и во многих других местах. Но ни в одном из этих помещений сантехника не может функционировать вечно, поэтому рано или поздно она наверняка выйдет из строя, что потребует вмешательства профессионалов. Производить подобные работы самостоятельно крайне не рекомендуется, так как для их проведения необходим соответствующий инструментарий для ремонта сантехники, который имеется в наличие только у специалистов. Однако, несмотря на все предостережения специалистов, многие люди, желая сэкономить, проводят эти работы самостоятельно. Иногда, конечно, им удается добиться желаемого результата, и сантехника вновь начинает нормально функционировать. Однако чаще всего такие попытки заканчиваются провалом. А учитывая тот факт, что речь идет о сантехнике, то любая оплошность может привести к потопу, что испортит ремонт в вашей квартире и у соседей.

 
Онлайн-магазин «Агроном-Маркет» PDF Друк
Субота, 24 листопада 2018, 12:42

Інтернет-магазин «Агроном-Маркет» займається роздрібними та оптовими продажами насіння сільськогосподарських культур, плодово-ягідних кущів, квітів і засобів захисту рослин. На цьому майданчику можна замовити товар за допомогою одного з вказаних номерів телефонів. Завдяки кур'єрським службам, які надають транспортні послуги по всій країні, продукцію можна відправити в будь-який куточок України, і він буде наданий в найкоротші терміни. Також ще однією перевагою магазину є доступна цінова політика товарів, які можуть похвалитися своєю якістю.

Купити насіння в Україні дешево можна саме на даному віртуальному ресурсі. Маючи за спиною 20-річний досвід роботи на ринку продажів фірма зарекомендувала себе з найкращого боку, так як їх діяльність пов'язана з надійними постачальниками, які надають тільки якісну сировину. Компанія намагається налагодити дружні відносини з усіма клієнтами та задовольнити їхні запити. Тут покупці мають можливість купити насіння оптом по цінах виробника. Кожен товар має сертифікат якості, який підтверджує оригінальність насіння, а не їх підробку або брак. Подібність і наявність бур'янів в насінні перевіряється фахівцями в лабораторії виробника, а також контролюється насіннєвою інспекцією, яка проводить звірку з усіма стандартами та ДСТУ.

 
Гидромоторы аксиально-поршневые: сфера применения PDF Друк
П'ятниця, 19 жовтня 2018, 12:53

Если рассматривать все современные гидромоторы с точки зрения применяемости и эксплуатации в составе различных производственных гидросистем, то несложно заметить, что доля этих механизмов значительно превышает все остальные.

К примеру, гидромотор аксиально-поршневой широко используется как в гидроприводах тяжелой мобильной техники, так и в различных промышленных механизмов. Без него невозможно представить работу промышленных и коммунальных механизмов подъема и подачи, металлорежущих станков, горнодобывающего оборудования, а так же вентиляторов, охладительных систем, транспортеров и конвейерных линий на текстильном и пищевом производствах.

 
Фитопрожектор для растений, виды и характеристики PDF Друк
Середа, 11 липня 2018, 13:26

СВЕТОДИОДНЫЙ ФИТОПРОЖЕКТОР VENOM 50ВТФитопрожектор для растений используется для их выращивания круглый год. Вне зависимости от условий природной окружающей среды дает эффективный рост культуры и значительное увеличение урожая. Это идеальный вариант для быстрого роста на грунте, который будет удобен и для домашнего, и для промышленного использования и подойдет практически для всех видов растений.

Светодиодный прожектор для растений способен полностью заменить им дневной солнечный свет, благодаря чему можно успешно выращивать растения в затемненных и даже в подвальных помещениях. Для успешного роста сначала нужен синий спектр света, который способствует выработке хлорофилла, активному росту клеток и их регенерации, и активной защите от грибков. С ним вся флора становится сильной, а значит жизнеспособной. Фитопрожектор для растений обладает высоким уровнем излучения в данном спектре.

Потом в ход идет красный спектр, способствующий цветению и созреванию плодов. Всем этим обладает обычная фитолампа на 100 Вт.

Светодиодный прожектор для растений имеет большие плюсы по сравнению со своими предшественниками, а именно:

  • Экономичность - работа требует минимальных затрат электроэнергии;
  • Долговечность - срок службы до 100000 часов непрерывной работы;
  • Экологичность и безопасность - не содержит ядовитых газов, ртути и других вредных веществ;
  • Удобство в эксплуатации, простота в управлении и отсутствие необходимости в дополнительном техническом обслуживании;
  • Энергосбережение - экономит до 75% энергозатрат с кпд около 99%;
  • Работают в широком диапазоне температур от -30 до +50 градусов по цельсию;
  • Крепкий герметичный надежный корпус и защита от внешних воздействий ip 65;
  • Возможность установки на горизонтальную поверхность или подвешивания на крепеж;
  • Изменение угла падения света;
  • Сравнительно недорогие - для их производства используются дешевые материалы, что позволяет делать их себестоимость ниже.
 
Як прийняти квартиру в новобудові: практичні рекомендації PDF Друк
Понеділок, 11 червня 2018, 18:34

Як прийняти квартиру в новобудові рекомендує svitlopark.com.ua/.

Всередині квартири

Для початку подивіться щитову на поверсі. Знайдіть номер вашої квартири, запишіть показання лічильників - їх потрібно буде внести в акт приймання-передачі. Увімкніть автомати, щоб в квартирі з'явилася електрика.

Стіни і стеля

Не повинно бути ніяких тріщин, сколів, слідів від інструментів і відшарувань. Якщо будинок цегляний або панельний, то між плитами на стелі будуть стики, щоб не було перепадів по висоті, стики повинні закладати розчином - перевірте це. Перевірте також за допомогою схилу або рівня вертикальність стін - всі стіни повинні бути строго вертикальними. Відхилення від вертикалі важко закладати самому - на це йде багато матеріалів. Інструмент "правило" допомагає перевірити, рівна чи штукатурка. Зазвичай він буває металевим - це така рівна довга планка, проводите нею по стіні і дивіться, чи є недоліки. Якщо не зовсім розумієте, як користуватися всіма цими інструментами, попросіть кого-небудь з ваших знайомих заздалегідь показати вам.

 
Апартаменти і квартира - в чому різниця? Чи варто купувати? PDF Друк
П'ятниця, 08 червня 2018, 16:10

Апарт-проекти, яких все більше і більше зводиться в найбільш ласих місцях, розбурхують уяву потенційних покупців. Вони стоять помітно дешевше квартир з аналогічною локацією, але статусу житла не мають. Багатьох це лякає. https://demeevka.com/ru/minds/17/ розібрали по поличках, чим відрізняються Апарт від квартир, щоб ви визначилися: купувати чи ні.

Це не житло

Як правильно купити квартиру в новобудові? Що потрібно знати про апартаменти?

 
Визначаємося з вибором іпотечного банку PDF Друк
Четвер, 07 червня 2018, 20:22

Більше 80% угод з житловою нерухомістю здійснюється з використанням іпотеки. Тому до вибору банку, з яким доведеться мати справи в найближчі N-років, варто поставитися уважно.

Сьогодні близько третини всіх угод купівлі-продажу житла syretski-sady.com.ua/ укладається з залученням іпотечних коштів. Це і зрозуміло - далеко не у всіх сімей, особливо молодих, є гроші на покупку житла. Для багатьох це майже єдиний шанс обзавестися власним дахом над головою або поліпшити існуючі житлові умови.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 21