Яку квартиру купити студенту?

PDF Друк
Вівторок, 05 червня 2018, 22:28

Студенту, що вступив до вищого навчального закладу, належить подбати про багато чого, в тому числі і про житло. Вибір може стояти між рідною домівкою, гуртожитком або орендованою квартирою, а в деяких випадках сім'я вирішує купити студенту квартиру на час навчання. Нижче ми розповімо про те, що необхідно при цьому враховувати.

Маклери радять в першу чергу визначитися з фінансовими можливостями сім'ї. Після цього маклер зможе запропонувати відповідні варіанти.

«Подумайте, чи хочете ви купити квартиру побільше і здати інші кімнати, щоб відразу отримувати прибуток з оренди, або придбати одно- або двокімнатну квартиру, щоб дитина в майбутньому сам вирішив, що з нею робити. Подивіться цікаві варіанти на цьому сайті - http://krkv.com.ua/», - пояснила маклер. Якщо є можливість, вона рекомендує купити квартиру, а не знімати: «Оренда зараз досить дорога, при цьому покупка квартири - це інвестиція в нерухомість: батькам - додаткова інвестиція до пенсії, молоді - хоч додаткову заставу, якщо потім захочеться придбати житло побільше».

Головний фактор - ціна

При покупці квартири студенту головним фактором є ціна. «Найчастіше квартиру студенту купують його батьки, які стежать за тим, щоб вона була ліквідна і через п'ять-десять років і не виходила за рамки їхнього бюджету. Це інвестиція, тому оцінюється якість і цінність нерухомості в довгостроковій перспективі».

Інший важливий аспект - це перспектива, тобто те, що планується робити з квартирою потім: чи залишиться студент жити в ній, здадуть її в оренду або продадуть. На все інше - місцезнаходження, додаткові можливості і т. Д. - спочатку можна заощадити. «Студенти дуже активні, їм важливо, щоб в першу чергу поруч з квартирою була хороша інфраструктура. Наприклад, в Тарту багато студентів живуть в Аннелинн, але всі навчальні будівлі знаходяться по інший бік річки. - Так що місце розташування точно не першочергово».


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж