Визначаємося з вибором іпотечного банку

PDF Друк
Четвер, 07 червня 2018, 20:22

Більше 80% угод з житловою нерухомістю здійснюється з використанням іпотеки. Тому до вибору банку, з яким доведеться мати справи в найближчі N-років, варто поставитися уважно.

Сьогодні близько третини всіх угод купівлі-продажу житла syretski-sady.com.ua/ укладається з залученням іпотечних коштів. Це і зрозуміло - далеко не у всіх сімей, особливо молодих, є гроші на покупку житла. Для багатьох це майже єдиний шанс обзавестися власним дахом над головою або поліпшити існуючі житлові умови.

Якщо на сімейній раді ви прийшли до рішення придбати квартиру в іпотеку, зробіть все для того, щоб цей непростий життєвий етап пройшов для вас безболісно і з найменшими втратами (перш за все - матеріальними). Ретельно зважте свої можливості і обговоріть нюанси майбутнього підприємства. Вирішіть, купувати новобудову або квартиру на вторинному ринку, визначитеся з компанією-забудовником або ріелтором, який буде допомагати вам оформляти угоду, і, нарешті, виберіть банк, з яким ви будете співпрацювати протягом усіх років іпотечної епопеї.

На що звернути увагу в першу чергу

Вибір кредитної установи має першорядну важливість, так як саме від нього залежить, наскільки великою буде переплата по позиці. Сьогодні в Росії десятки банків пропонують іпотечні програми. Вони мають досить багато відмінностей, тому уважно вивчіть пропозиції, перш ніж зупинитися на тому чи іншому варіанті. Пам'ятайте, що від того, наскільки виваженим буде це рішення, багато в чому залежить добробут вашої сім'ї. В першу чергу варто звертати увагу на такі моменти:

процентні ставки;

можливість використання материнського капіталу і субсидій для молодих сімей;

розмір початкового внеску;

умови дострокового погашення кредиту;

штрафні санкції в разі прострочення платежів;

комісії та інші переплати;

терміни надання кредиту;

зручність обслуговування, в тому числі можливості інтернет-банкінгу, графік роботи, наявність достатньої кількості відділень у вашому місті і т. д.

Якість роботи банку

Вибираючи банк, обов'язково зайдіть на його офіційний сайт. Тут можна ознайомитися з кредитними програмами, останніми змінами, акціями та новинами установи. Також не нехтуйте "сарафанне радіо". Напевно хтось з ваших знайомих і друзів (або друзів знайомих) вже має досвід іпотеки і з задоволенням поділиться ним з вами. Ніхто не розповість про кредитну установу більше і краще, ніж людина, що зіткнувся з банківської машиною в дії. Постарайтеся залучити ваші розслідування якомога більше людей - так ви зберете максимум інформації.

Обов'язково розгляньте пропозиції банку, до якого ви зверталися за послугами або в якому видана ваша зарплатна картка. Зазвичай таким клієнтам надаються пільги і знижки. Ви можете подивитися на тематичні портали і форуми, де збираються користувачі іпотеки. Там ви зможете відстежити, наскільки інформація, яку публікує на офіційному сайті, відповідає реальності. Його користувачі не забудуть поділитися своїм досвідом спілкування з банками, а також попередити про "підводні камені" того чи іншого продукту.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж