Як прийняти квартиру в новобудові: практичні рекомендації

PDF Друк
Понеділок, 11 червня 2018, 18:34

Як прийняти квартиру в новобудові рекомендує svitlopark.com.ua/.

Всередині квартири

Для початку подивіться щитову на поверсі. Знайдіть номер вашої квартири, запишіть показання лічильників - їх потрібно буде внести в акт приймання-передачі. Увімкніть автомати, щоб в квартирі з'явилася електрика.

Стіни і стеля

Не повинно бути ніяких тріщин, сколів, слідів від інструментів і відшарувань. Якщо будинок цегляний або панельний, то між плитами на стелі будуть стики, щоб не було перепадів по висоті, стики повинні закладати розчином - перевірте це. Перевірте також за допомогою схилу або рівня вертикальність стін - всі стіни повинні бути строго вертикальними. Відхилення від вертикалі важко закладати самому - на це йде багато матеріалів. Інструмент "правило" допомагає перевірити, рівна чи штукатурка. Зазвичай він буває металевим - це така рівна довга планка, проводите нею по стіні і дивіться, чи є недоліки. Якщо не зовсім розумієте, як користуватися всіма цими інструментами, попросіть кого-небудь з ваших знайомих заздалегідь показати вам.

Підлога

Стяжка повинна бути рівною, без дірок, тріщин, перепадів і т.п. Між ділянками стяжки на підлозі і на стиках зі стінами залишають зазори - деформаційні шви - на випадок перепаду температур (через них стяжка може розширюватися або стискатися). Це не вважається недоліком.

Електрика

За допомогою лампочки перевіряємо освітлення, якщо немає патронів і стирчать оголені дроти - нічого не перевіряйте самі, покличте спеціалістів. За допомогою приладу (наприклад, електробритви) перевірте розетки. Також повинен працювати дзвінок. Природно, якщо наявність розеток і т.п. прописано в ДДУ.

Двері і вікна

Відкриваємо-закриваємо вхідні двері - все повинно бути легко і плавно, вічко не бовтається, замок працює, ручки прикріплені міцно. Вікна - без подряпин. Ручки і ущільнювачі встановлені, все ходить плавно, нічого не заїдає.

 

Вода і каналізація

Лічильник встановлено близько до труби-стояка, труби теплоізольовані, крани легко закриваються-відкриваються і не течуть. Трійники розташовані так, щоб до них було просто підключити всі сантехнічні приналежності - унітаз, ванну, раковину. Якщо сантехніка вже встановлена ??- перевірте роботу бачка і зливів ванни і раковини.

Вентиляція

Відкриваємо балкон і вікна і прикладаємо до вентиляції листок паперу - повинен прилипнути, якщо не прилипає - з вентиляцією проблеми.

Батареї

Встановлено рівно, не бовтаються, болти повинні бути затягнуті.

Площа

Обов'язково виміряйте площу квартири - вимірюйте уздовж стін на рівні підлоги.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж