Ідеальна львівська новобудова, яка вона?

PDF Друк
Вівторок, 23 квітня 2019, 16:10

Щоб залишатися на перших місцях серед конкурентів інвестиційно–будівельній компанії мало просто задовольняти ринковий попит. Розуміючи це, компанія «НоваБудова» робить акцент на якості, пропонуючи проекти, які знаходяться на одному рівні з кращими взірцями сучасної архітектури не лише України, а й всього світу.

Особливості житлових проектів для Львова

Новобудова у Львові лише тоді буде популярною, якщо відповідатиме кільком специфічним критеріям, особливим саме для цього міста. Серед них:

  • Важливість місцезнаходження. Житлові комплекси від «НоваБудова» знаходяться в зручних локаціях. ЖК «Щасливий» – у тихому і затишному районі з краєвидом на Високий Замок, одну з головних пам’яток міста; ЖК «Щасливий» PLATINUM розмістився неподалік від ТЦ «Інтерсіті», близько до центру міста, в районі, що обіцяє стати діловим серцем Львова.
  • Естетика. Це стосується як екстер’єру, так і планування. Львів цілком заслужено вважають одним із найкрасивіших міст України завдяки старовинній житловій архітектурі, тож і новобудова у Львові може стати популярною лише за умови її привабливості. Будинки від компанії «НоваБудова» є взірцем сучасної архітектури — оригінальні та яскраві зовні, вони затишні та світлі зсередини, і цілком гармонічно вписуються у міський пейзаж.
  • Якісні комунікації. У житлових комплексах компанії встановлюються автономні системи опалення, які працюватимуть ефективно, дозволяючи економити ресурси та кошти на газ і електрику. Також під час будівництва використовуються сучасні матеріали, які утворюють особливий мікроклімат в апартаментах. У кімнатах влітку не буде надто спекотно завдяки вентиляції приміщень, але і зайвої прохолоди в зимові місяці чекати не потрібно.
  • Оригінальний інтер’єр. Відверто кажучи, більшість жителів інших міст України здивувати сучасним інтер’єром досить просто: надто велику частку житлового фонду досі займають застарілі, однотипні та нудні «панельки». Але квартири у Львові, яким більше 70–90 років (а таких там не бракує) відзначаються оригінальним плануванням, високими стелями, цікавими рішеннями. Відразу видно, що на початку минулого століття і, тим паче, раніше, архітектура була мистецтвом. «НоваБудова» повертається до такого підходу, але робить акцент на комфорті та сучасних тенденціях. Великі вікна для природного освітлення, об’єднання кухні та вітальні у велику їдальню для сімейних вечорів, розширення площі ванних кімнат за рахунок непотрібних коридорів — лише деякі риси таких апартаментів, які додають їм затишку.

Всі ці чесноти мають зробити квартири такими, куди захочеться повертатися після робочого дня, ростити дітей та приємно проводити час.

Не просто продаж квартири, а довгострокове партнерство

Купуючи апартаменти в новобудові у Львові, людина хоче відчути, що платить гроші за дещо більше, ніж голі стіни. І компанія «НоваБудова» пропонує такий підхід, адже гарантує довготривалу співпрацю зі своїми клієнтами вже після продажу об’єктів нерухомості:

  • Цілодобова охорона житла та автомобілів у паркінгу.
  • Допомога менеджерів, що працюють на рецепції на перших поверхах ЖК.
  • Регулярні та традиційні святкові акції як для нових клієнтів, так і для тих, хто став членом сім’ї компанії вже давно.

Все це дозволяє відчувати турботу компанії, її небайдужість. У поєднанні з якістю продукту, який компанія пропонує на ринку нерухомості, це робить її особливо привабливою. Відтак вибір найкращого забудовника в місті стає досить простим.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж