Квартири з ремонтом у Львові

PDF Друк
Неділя, 16 червня 2019, 10:58

Майже десять років я працював за кордоном. За професією я сам — будівельник, маю не аби який досвід різних робіт, але здебільшого для замовників у Польщі, Німеччині та Словаччині виконував ремонт зі своєю бригадою. За ці роки назбирав на нову квартиру. Вирішив оселитися у рідному Львові і придбати житло у новобудові, щоб там самостійно все облаштувати. Я, як ніхто, знаю всі недоліки будинків середини минулого століття, та й обговорювати складнощі устаткування житлового фонду, що залишився у спадок від Австро–Угорщини, міг би годинами. Тож вибір був очевидний.

Я вирішив інвестувати у квартиру від «НоваБудова», скористатись вигідною тимчасовою акцією. Не пам’ятаю її умови, але суть у тому, що я отримав вигідне розтермінування, ще й знижку до того ж. А потім, що цікаво, це й золоту прикрасу від компанії, яку я дружині подарував. Отже, моєю причиною такого вибору була саме економія. Хоча й можна знайти забудовника, який опускає ціну за квадратний метр ще нижче, ганятися за цифрами я не став — маю досвід.

До того, як підписати попередній договір продажу, я переглянув кілька варіантів. Пам’ятаю, зайшов до квартири, оглянув кімнати, перевірив розетки, труби, і сказав менеджеру, що він переплутав — я ж просив варіант без ремонту. А той мені і відповідає, що все правильно: «НоваБудова» позиціонує такі квартири як житло без ремонту. Я був здивований. Часто–густо “без ремонту” означає просто бетонну коробку, тоді як у цій квартирі вже були і проведені комунікація, і виконана чорнова стяжка. Хоча я планував виконати ремонт у своїй квартирі самостійно, мене зацікавила результативність роботи ремонтного відділу компанії. Це, до речі, теж підкуповує: ремонт у їхніх квартирах роблять не підрядники, які, по суті, не відповідають ні за що, а власна команда фахівців.

Дружина була лише рада моїм думкам і переконала, що ми вже своє напрацювали — слід оцінювати квартири з ремонтом у Львові, а не шукати нової мороки.

Будівництво однієї з будівлі житлового комплексу вже добігає до кінця, але ми встигли скористатися тимчасовою акцією та інвестувати до підвищення ціни на квадратний метр. В результаті ми замовили ремонт, а я ще й з дизайнером обговорив деталі.

Тепер у нас вже є власна квартира з ремонтом у Львові в ЖК https://schastliviy.lviv.ua. Через лічені місяці ми з дружиною переїхали у нову оселю. Головні плюси цього ремонту, які виділив особисто я:

  • Часткове перепланування, яке відповідає нашим смакам.
  • Цікаві дизайнерські штрихи, які теж зі мною були узгоджені.
  • Використання тільки якісних матеріалів, до чого я був особливо прискіпливий.

І тепер, переїхавши за лічені дні, ми з дружиною насолоджуємося новим житлом без зайвих турбот. Нам подобається наша квартира з ремонтом. У Львові для нас житловий комплекс «Щасливий» — найкращий варіант.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж