Що таке оцінка землі?

PDF Друк
П'ятниця, 04 жовтня 2019, 19:52

Велика кількість українців, які планують продавати або купувати нерухомість, стикаються з такою проблемою, як планована оцінка земельної ділянки. Широкий спектр послуг даного напрямку пропонує консалтингова компанія «Парето», основним напрямком діяльності якої є грошова оцінка земель. Середній термін проведення робіт складає 2 робочі дні. В залежності від місяця розташування та площі об’єкту цей період може трошки збільшитись. Для того, щоб отримати первинну інформацію про умови співробітництва з організацією, можна замовити безкоштовну консультацію спеціалістів, натиснув на кнопку «Отримати консультацію». Але перед цим треба обрати одну із запропонованих різновидів земельних ділянок: сільськогосподарського призначення, для індивідуального садівництва, під будівництво жилих будинків та приміщень, загального користування.

Основними причинами звернення замовників в компанію є:

 • оформлення документів, пов’язаних з купівлею або продажом об’єктів, а також написанням заповіту або свідоцтва дарування;
 • прорахунок найбільш ефективних методів експлуатації земельних ділянок;
 • розробка та погодження інвестиційних проекті, грантових програм;
 • вилучення земель для державних потреб у разі будівництва комунальних споруд та доріг;
 • внесення землі до статутного капіталу юридичної особи;
 • проведення оцінки вартості конкретної землі.

Ключові переваги звернення саме в цю організацію:

 1. Швидкісне та якісне надання офіційного документу у заявлений термін (2 дні).
 2. Оформлення оцінки навіть по скан-копіям документів.
 3. Ідеальне співвідношення ціни та якості.
 4. Регіон діяльності охоплює всю територію країни та Київ.
 5. Додаткова послуга реєстрації майна у Фонді державного майна.

Перевірити готовність всіх документів для отримання оцінки землі можна самостійно через онлайн-форму, яка надається на офіційному сайті компанії. Для початку обирається вид майна: земельна ділянка чи будинок з цією ділянкою. Після чого в сусідній колонці висвічується перелік необхідної документації для отримання послуги. В кінці вказуються додаткові документи, які можуть бути додані до основного пакету.

Після отримання безкоштовної консультації із клієнтом підписується договір та вноситься авансовий платіж на рахунок організації. Далі виконується робота та в кінці підписується акт її передачі та готовий пакет.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж