Незвичний подарунок, який підходить для всіх випадків життя

PDF Друк
Четвер, 11 лютого 2016, 22:03

Картина з фото - це ексклюзивний подарунок, який точно не залишить нікого байдужим. Це дійсно справжня картина на полотні. Перед тим як художник намалює картину фарбами, дизайнери професійно попрацюють над загальним виглядом ескізу. Основою такої картини буде фото клієнта, а все решта - це його фантазія та побажання. Якщо замовник не знає в якому образі він хоче зобразити фото, то він може скористатись наявною базою образів. Наявний великий каталог, тому кожен знайде собі щось, що припаде до душі. Ознайомитись з прайс-листом можна на сайті, обирайте найбільш підходячий варіант та робіть замовлення.

В сучасному світі, коли кожен має смартфон з виходом в мережу Інтернет, майже у кожного є кілька самих улюблених вдалих фотографій. Найчастіше вони є на аватарках чи в альбомах в соціальних мережах. Фахівці стверджують, що дивитись на власне вдале фото не тільки приємно, а ще й корисно, бо це підвищує власну самооцінку, піднімає настрій і покращує самопочуття. Тому картина з власного фото буде не тільки приємним подарунком, а ще і корисним.

Ця сучасна художня техніка є змішаною. Вона дає змогу створювати справжні дива в образотворчому мистецтві. По-перше, кожен може стати автором своєї власної картини, втілюючи власні фантазії і контролюючи хід роботи над картиною. По-друге, компанія дає гарантію, що робота буде виконана в найкоротший термін, а якість буде бездоганною, як на екрані монітору.

Досвідчені дизайнери знають як зробити з фото бездоганну картину. Якщо є потреба, то вони відредагують освітлення, додадуть вишукані деталі, приберуть перехожих чи якісь зайві предмети. За бажанням клієнта можна замінити фон на більш мальовничий, прибрати зморшки на обличчі, додати свіжий рум'янець щоках, а в очах додати блиску. Після того як замовника повністю все влаштовує, то зображення переносять на полотно, яке потім покривають художнім лаком і оформлюють в рамку. Щоб картина була більш живою, то за окрему плату, художники можуть частково або повністю промалювати картину масляною фарбою. Термін виконання роботи зазвичай складає від 2 днів до тижня.

Картина з фотокартки може стати прекрасним подарунком для близької людини. Крім того такий подарунок універсальний. Картина з власної фотографії потішить і школяра, і старшу людину, і молодят. Це ж так приємно щоденно бачити своє гарне зображення і знати, що його подарували з любов'ю та турботою.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж