Прихильникам японської кухні

PDF Друк
Вівторок, 17 травня 2016, 12:51

Чи знали Ви про те, що японська кухня являється нематеріальною спадщиною ЮНЕСКО? Основною рисою став цієї кухні є намагання зберегти первісний вид страви, а також її смаку. Окрім того японці звикли цінувати зовнішній вид як сотої страви, так і посуду, в якому вона подається. Всім напевно відомо, що основною стравою японців є відварений рис, а також саке, що робиться з того самого рису. Все інше – то закуски до них, які готуються переважно із овочів та морепродуктів. Та ще декілька століть тому японці використовували рис не тільки як їжу, але і як зерна, котрі здатні зберегти свіжість риби. Так, вони засипали пласти риби рисом, і це дозволяло їй зберігатись протягом декількох місяців. Сьогодні риба, обмотана рисом, називається дещо інакше, та її поціновувачів вистачає по всьому світу. Суші – японська страва, відома майже в кожному куточку планети, не тільки завоювала любов та прихильність багатьох гурманів, але й стала доступною майже кожному, хто із задоволенням полюбляє нею поласувати.

Незліченна кількість видів цієї страви дозволяє їй знайти підхід до кожного, хто виділяється своїми смаковими вподобаннями, а також дає можливість відчути дух справжньої японської культури.

Тож якщо ви є одним із її прихильників – доставка суші Львів зможе надати Вам можливість насолодитись цією стравою в себе вдома.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж