У Львові відновлено зйомки історичного фільму

PDF Друк
Четвер, 15 січня 2015, 17:43

кинопленкаКартина «Дмитро Вітовський» почалася зніматися ще в 2012 році, але через якийсь час почалися серйозні проблеми з фінансуванням, тому довелося відкласти роботу над фільмом.

Ініціативна група, яка вирішила зняти цей фільм, це товариство пошуку жертв війни «Пам'ять». До цього вони займалися тільки реконструкцією подій історії, зокрема, військових подій. Вхідні в суспільство самі фінансують картину і самі в ній грають. Сценарій для картини написав Любомир Горбач, у співпраці з істориками.

Творці говорять, що дуже багато витрат йде на піротехніку і патрони. Зараз зйомки поновилися завдяки внескам за 2014 рік. Група розраховує показати картину вже 1 листопада - річниці ЗУНР.

Учасники зйомок ставлять перед собою головну мету - вплинути цією картиною на молодь. Пробудити в них почуття патріотизму. Для більшого враження дуже багато уваги приділяється спецефектам. У фільмі українська армія буде показана героїчною. Вона буде прославлятися своєю жертвою заради великої держави. Зараз картина знята на чверть. Для того, що б завершити її вчасно потрібно ще 200 тисяч гривень. На жаль, держава зараз ніяк не хоче сприяти появі цього фільму.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити