Відбудеться львівська археологічна виставка

PDF Друк
Понеділок, 17 жовтня 2016, 12:24

В Любліні відкрили виставку побутового життя львів’ян в давні часи. Археологічні розкопки в центральній частині міста датуються 7-19 ст. н.е. Серед знайденого речі щоденності жителів: посуд, знаряддя праці, домашні речі.

«Всі звикли, що на виставках можна переглянути щось розкішне: корони, одяг королів і тд, проте сучасний Львів будували звичайні люди. Такі як ми з вами. Тому хотілось донести до глядачів, що цінність простих працівників надзвичайно велика, адже вони творять все під наказами, їхніми руками будується наша історія. Також на виставці представлені роботи львівських художників та фотографів на тему археології», - ділиться археолог.

Одним з найбільш цінних експонатів є писанка, зроблена з шкарлупи яйця качки. Цю дивовижну писанку знайшли в колодязі на глибині близько 4 метрів. Невелика частина звичайно пошкодилась, проте більшість буде милувати око глядачам. Оригінал писанки передали до музею Писанки в Коломиї, а до Польщі надіслали хорошої якості копію. Також знайшли предмет посуду, певно це був або піднос або велика таріль, на якому був зображений герб Львову. Все це зможе принести естетичне задоволення кожному глядачеві.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити