Місто-сад у Львові

PDF Друк
П'ятниця, 21 квітня 2017, 13:06

Колись, коли Львів лише почав розвиватись, це місце сподобалось багатьом. Люди приїжджали та починали заселяти це місце. З часом тут вже стало дуже шумно та багато людей. Тоді з'явилась ідея зробити місто-сад. Це невеличке місто, яке знаходиться досить далеко від центру. Тут повинні були бути лише деякі маленькі будиночки. Головною ідеєю міста було створити зелену зону, де показувала б всю красу природа. Така ідея вперше з'явилась в Англії на початку XX ст. проте потім хотіли зробити таке і у Львові.

Перші люди, які захопилась цим і почали працювати в цьому напрямку, були архітектори Львова – Юліан Захаревич та Іван Левинський. Вони ще в 1910 році хотіли побудувати таке місто близько Львова, проте тоді на це не вистачало коштів та ідею мало хто підтримував, адже всі навпаки хотіли, щоб місто розвивалось та розбудовувалось.

Потім і інші архітектори намагались в різних районах сучасного міста зробити таку зону, де було б лише декілька вілл та все оточене деревами та квітами. Проте ця ідея не знайшла свого втілення. Так і до тепер багато людей говорять, що хотіли б створити у Львові парково-садову зону, проте зараз це зробити ще важче. Людям потрібна природа, якої так мало в сучасних містах.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити