Доля кінотеатру «Галичина»

PDF Друк
Вівторок, 02 травня 2017, 13:25

Час змінює все. Також це відбувається і з містами та їхніми пам'ятками. Є місця, які зовсім не можна впізнати. Те ж саме відбувається і у Львові. Тут часто змінюють та ніби вдосконалюють все, проте так відбувається не завжди.

2013 року припинив своє існування, був демонтований, колись найбільший широкоформатний кінотеатр Західної України – ” Галичина ” ( поч. назви ” Октябрь “,” Жовтень ” ), на вул. Любінська, 93. Його побудували в 1978 році. Тоді це був дуже великий кінотеатр, площею 3 тис. кв. метрів, на 800 глядацьких місць, а також тут можна було побачити на подвір'ї великий стенд, де були реклами майбутніх фільмів, які мали показувати в кіно.

Все було облаштовано гарно та комфортно, на першому поверсі був гардероб, буфет та санвузли. В інтер’єрі  були застосовані штучний камінь та дерев’яні елементи світлих кольорів, підлога була паркетна. Все було оформлено в червоних тонах, що додавало цікавості та інтриги.

Проте в 90-х роках почали менше показувати фільми, а в 2003-му зовсім припинили це робити. А потім тут організували радіо ринок. Потім хотіли зробити розважальний центр, але через нестачу коштів не змогли. До тепер тут перебуває лише молодь, яку цікавлять покинуті будівлі, а також безхатьки.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити