Українці в жалобі: помер народний художник Євген Безніско

PDF Друк
Неділя, 12 липня 2015, 16:52

На 78 році пішов з життя відомий український художник та графік. Коли прощатимуться і де поховають Безніска?

Помер Євген Безніско

Львів прощається з відомим українським діячем, який зробив вагомий внесок у розвиток національної картини. «Все місто, та і вся Україна сумує та співчуває за Євгеном, адже це не проста людина – це особистість, яка залишила за собою чималий доробок художньої творчості. У його картинах ми завжди бачитимемо насамперед його» - говорить міський голова Андрій Садовий.

І дійсно так, ще у 1989 році його визнали заслуженим художником України. Безумовно, це художник з великої літери, адже він є автором 19 виставок, більшу частину свого життя він працював над ліноритами та офортами за мотивами Івана Франка (більш ніж 40 років), його роботи бачив увесь світ, а деякі з картин досі знаходяться у провідних музеях Європи. У 2013 році його визнали народним художником України за високий професіоналізм та великий внесок у розвиток країни.

Сьогодні, з 12:00 по 16:00 год всі його родичі, прихильники, друзі та знайомі прощалися з покійним в меморіальному музеї-майстерні скульптора Теодозії Бриж, а о 18:00 відбувся парастас в одному із Львівських храмів. Завтра ж, на Личаківському кладовищі поряд із могилою Бриж Теодозії, о 13:00 відбудеться похорон митця.

Лілія Рідна


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Коментарі 

 
0 #1 dfghnjmk 13.07.2015 10:53
< i >ddd
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити