Кому Бандера потис би руку?

PDF Друк
Четвер, 14 січня 2016, 12:58

Обласна рада Львову, очевидно, щоб дати відповідь на таке неоднозначне питання, запровадила в 2012 році премію імені Героя України Степана Бандери.

Кожного року проводиться аналіз діяльності у сфері державотворення. Розподіл призових місць і нагород відбувається в трьох номінаціях — національна державотворча діяльність громадська, політична, наукова. Переможець отримує винагороду в розмірі двадцяти тисяч гривень.

До списку потенційних лауреатів відносяться громадські і політичні діячі, державницькі інституції, науковці, тобто люди котрі зробили великий внесок у національне відродження, розвиток або ж були причетні до глобальних рішень, які зумовили саме такий вигляд Львову на час закінчення року.

Хоча вона й відбувається на початку року, тобто першого січня(день уродин С. Бандери), цю премію цілком можна вважати своєрідним підсумком національно державотворчої активності в теренах області. Не варто нехтувати цим фактором, оскільки подібними акціями, влада безперечно мотивує людей до діяльності не лише талановитої, а глобальної і самовідданої. Питання тут зовсім не у винагороді фінансовій(яку складно назвати актуальною для людей цієї кагорти), а саме у самовідчутті та визнання за свою діяльність. Серед львів’ян тому стає все більше зразків для наслідування.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Коментарі 

 
0 #2 Ангела 14.01.2016 13:39
Думаю, що такої премії в Україні не вартує ніхто із вельми відомих хабарників та корупціонерів - олігархів, політиків, що ховаються за спинами наших дітей, що гинуть на Сході, а от "Барни"- О. Ільницький її вартий.
Цитувати
 
 
0 #1 анна 14.01.2016 13:17
поки що нікому із діячів а от народу який він любив бемежно - щиро радів би
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити