Всесвітньо відоме видання назвало Львів одним із п’яти європейських міст, які необхідно відвідати

PDF Друк
Вівторок, 24 травня 2016, 14:35

За версією «Lonely Planet» – всесвітнього відомого видання, яке спеціалізується на мандрівках, Львів опинився у п'ятірці найцікавіших міст Європи, у яких варто побувати. На сайті видання навіть розмістили цікаву статтю про міста Лева, у якій зазначили, що всупереч непростому періоду в Україні, Львів - привітне європейське місто.  Тут щороку відбувається понад сто різноманітних фестивалів. На думку видання, Львів завжди радо приймає іноземних туристів. Окрім того, тут дуже вигідний курс для іноземців, адже на одне євро тут можна отримати набагато більше, ніж у будь-якому іншому європейському містечку.

Також «Lonely Planet» дало кілька порад стосовно того, що можна побачити та зробити у Львові за кілька днів. Перш за все, іноземним туристам радять відвідати дивовижні історичні замки, насолодитися смаком та ароматом витонченої львівської кави та просто провести незабутні вечори в унікальних місцевих кав’ярнях.

Окрім Львова до п’ятірки найцікавіших міст Європи увійшли півострів Пелопоннес у Греції, Орхус у Данії, італійська Венеція та французький Дордонь.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити