Футбольний клуб «Шахтар» буде в «Арені Львів» весь 2015

PDF Друк
Вівторок, 20 січня 2015, 12:18

аметовЦе обґрунтоване рішення, яке прийняв футбольний клуб. Керівництво клубу вважає, що цього року вони вже не зможуть повернутися в рідне місто, і тим більше, проводити там ігри. Тому арена буде арендовуватися ними ще мінімум рік.

Таке рішення стало відомо завдяки сторінці генерального директора клубу в соціальній мережі. Сергій Палкін написав, що тепер угода про оренду гірниками «Арени Львів» вже підписана. Контракт триватиме до кінця 2015 року.

Гравці не хочуть переміщатися на якесь інше місце. Тим більше, що всі матчі, проведені з часу переїзду пройшли на цій арені. З травня 2014 вони знаходяться у Львові., де і грають домашні матчі.

Нагадаємо, що раніше були сумніви з приводу оренди «Арени Львів» через занадто дороге покриття. «Шахтар» просив у інших команд часткового відшкодування витрати, але вони не відгукнулися. Тому продовження оренди на 2015 рік стало під питанням. Однак керівництво «Арени Львів» та «Шахтаря» змогло знайти спільну мову і контракт про оренду був складений і підписаний. А ось чи змінилися умови невідомо. Цілком можливо, що команда взяла на себе всі витрати по догляду за дорогим покриттям футбольного майданчика.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити