Оксана Кісь про Львів

PDF Друк
Четвер, 15 грудня 2016, 14:51

Жінка-науковець, очільниця Асоціації дослідження історії жінок. Ця відома українка побувала в багатьох місцях, але обрала Львів. Вона дала інтерв’ю, в якому розповіла про Львів з своєї точки зору:

«Я бувала в багатьох містах, мені дуже подобається Париж, Нью Йорк, проте це не для мене. Це хороші міста для роботи, а щоб жити ідеально підходить Львів. Тут хороший ритм життя, велика культурна спадщина. Мені подобається Львів не лише тим, що я тут народилась. Це дійсно хороше місто. Воно справді є культурною столицею України. Те, що тут зараз багато туристів мене не лякає, оскільки, якщо ми хочемо називатись столицею, повинні звикнути до інтересу.

Працювати щоправда тут трішки гірше, ніж закордоном. Адже не всі сприймають інновації. Наші люди звикли до старих стандартів, так і живуть. А моя робота потребує чогось нового та незвичного. Тому в цьому плані мені краще в Європі або Америці.

Але там надто гучно та швидко. Тут менше транспорту, спокійна атмосфера, саме таким я бачу ідеальне місце для життя. Також мені дуже подобається, що місто можна обійти пішки. Побачити багато культурних об’єктів одразу. До речі, в цьому плані львів'яни схожі на паразитів, які лише користуються спадщиною, яку їм залишили предки».


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити