У Львові завершився шаховий турнір

PDF Друк
П'ятниця, 06 січня 2017, 17:28

У Львові відбувався перший відкритий турнір з гри в шахи. Тут переміг, не програвши жодної гри фаворит змагання, львів’янин Данило Сорока. Друге і третє місця зайняли дніпрянин Кирило Малахов та тернополянин Іван Хабінець. Вони впевнено боролись за перемогу, бо хотіли здобути славу для свого міста.

Львів’янин вже досить довго займається шахами, розбирається в них дуже добре. Він мріє перемогти в турнірі по Україні та підкорити світ. Він впевнений, що хоч ще молодий, проте зможе перемогти досвідчених гравців. Він настільки захоплений грою, що вивчив вже багато можливих ходів. Знає наперед, як може діяти супротивник. Молодий хлопець готовий підкорити всю шахову арену світу. Зараз він дуже радий за те, що зміг достойно показати своє місто та перемогти.

Без шахів Данило не уявляє свого життя. Навчився грати ще змалечку, та за цей час досить добре опанував це мистецтво. Йому подобається. Носить шахову невелику дошку та фігурки з собою завжди, бо ніколи й не знаєш, коли буде нагода зіграти. Так розповідає сам переможець турніру.

Інші ж гравці раді, що прийняли участь, навчились чомусь новому, та достойно представили свої рідні міста.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити