Замки, які не показують туристам

PDF Друк
Понеділок, 24 липня 2017, 12:06

Львівщина відома серед українців як туристичний регіон. Сюди приїжджають сотні туристів щороку, всі вони хочуть побачити красу міста та області, адже тут є багато всього цікавого. Край славиться не лише Карпатами, бальнеологічними курортами та древнім містом Лева, а й старовинними палацами та замками. Зазвичай гостям пропонують поїздку у Жовкву чи тур «Золотою підковою Львівщини», який містить відвідини більш-менш відреставрованих Олеського, Підгорецького та Золочівського замків. Проте тут є багато інших замків, які не показують туристам, але все ж якщо мати бажання, то можна побачити.

Поморянський замок – неприступна фортеця короля Яна Собєського, це один з замків, який перетворився на руїни, але все ж після відновлення подивившись на нього, можна побачити ту красу, яка там була. Це – пам’ятка історії та архітектури в селищі Поморяни Золочівського району. Тут є зараз навіть галерея.

Старосільський замок – найбільший в області замок знаходиться у с. Старе Село Пустомитівського району. Це пам’ятка архітектури XVI-XVII ст. Замок обіцяли відновити та в 2015 році показувати туристам, проте роботи так і не почались та замок залишився стояти в такому стані, як є.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити