Покинув військову частину – сидітиме за ґратами

PDF Друк
Середа, 15 липня 2015, 21:44

Солдат самовільно покинув службову частину більш ніж на 9 місяців – тепер сидітиме за ґратами 3 роки.

Ув'язнений за

21 травня 2014 року громадянин України був призваний Жовківським РВК Львівської області для проходження військової служби. Після чого, він був скерований у військову частину.

Осінню 2014 року військовослужбовець безпідставно покинув територію частини. Не попередивши при цьому командира, він прибув додому де переховувався від правоохоронців  аж 9 місяців.  У червні 2015 він таки повернувся до військової частини, про що повідомив своєму командиру.

Тому, за свої діяння, йому висунули обвинувачення у кримінальному правопорушенні, передбачені частинами 3 і 4 статті 407 ККУ. На судовому засідання солдат  розкаявся, що вдіяв пред’явлений  злочин, і повідомив, що готовий відповідати за свій вчинок.

З доказами військової прокуратури суд погодився, і присудив: визнати винним львів’янина , у скоєнні злочину, передбаченого частинами 3 та 4 статті 407 ККУ, а також урахувати статтю 70 ККУ(шляхом поглинання менш суворого більш суворим) , і призначити за сукупністю злочинів покарання у вигляді позбавлення волі строком на 3 роки.

Лілія Рідна


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити