Висока температура створює нові заборони, Або чого не слід робити у спеку?

PDF Друк
Вівторок, 11 серпня 2015, 17:40

Значне підвищення температури викликало велике занепокоєння не лише у мешканців міста, а й в комісії з питань техногенно-екологічної безпеки й надзвичайних ситуацій Львівської області. Які міри за побіжності вони пропонують, та як це впливатиме на відпочинок львів’ян?

обережно

Останні кілька днів,  у місцеві показники градусника не спадають нижче 33, саме через це,  місцеві екологи вирішили відгородити від надзвичайних ситуацій і людей і природу. Як?

Експерти вирішили встановити заборону на в’їзд всіх транспортних засобів  у  місцеві ліси. Крім того, з сьогоднішнього дня встановлена заборона і на самовільне спалювання рослин чи їх залишків.

Нагадаємо, що цього літа, під час спалювання стерні, через нехтування правилами безпеки загинуло троє мешканців Львівщини.

Тим часом лікарі нагадують жителям не лише Львова, а й усієї країни про те, що при такій високій температурі можна отримати сонячний удар, тому вони застерігають: потрібно пам’ятати про наслідки, і при незвичайній ситуації надавати першу медичну допомогу тим, хто був необачним і постраждав від сонця.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити