Громадяни Німеччини намагалися вивезти немовля з підробленими документами

PDF Друк
Четвер, 27 серпня 2015, 18:56

Сьогодні у Львові на пропускному пункті «Краковець» прикордонниками Мостиського загону, було затримано двох громадянин Німеччини, які намагалися перетнути кордон із немовлям, документи якого підроблені.

пропусний пункт

За словами чоловіка, дитина його від українки, з якою він незабаром одружиться. Німець навіть надав всі необхідні документи: свідоцтво про народження та завірену заяву  матері про  дозвіл вивезти немовля закордон.

Ніби все було в порядку, але працівники пропускного пункту помітили дуже цікаву річ, яка суперечила словам голови сім’ї: чоловік жодного разу не бував на Україні, а жінка у свою чергу, не відвідувала Німеччини. Тобто можливості зустрітися у них не було.

Нагадаємо, що автомобіль у якому також перебувала ще одна дитина рухався до кордону із Польщею.

Наразі перевіряється, на яких підставах були видані документи на вивіз немовляти закордон, а також встановлюється особа, її місце проживання, яка вказана у документах у ролі матері. Крім того, розглядається питання процесуального характеру у справах щодо торгівлі людьми, або інших незаконних угод щодо передачі людини – стаття 149 Кримінального Кодексу України.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити