Скільки коштує ухилення від мобілізації?

PDF Друк
Вівторок, 01 вересня 2015, 17:51

Хірург обіцяв допомогти ухилитися від мобілізації за винагороду. Кому і що обіцяв лікар, та чи відкриють  кримінальне впровадження по факту зловживання службовим станом?

лікар- хабарник

В одній із Львівських лікарень лікар-хірург знайшов вихід, яким чином допомогти пацієнту ухилитися від мобілізації Збройних сил України. «Лікар обіцяв прийняти чоловіка на псевдо лікування, і виготовити всі необхідні документи, аби той не потратив у списки мобілізованих. Лікар пропонував вирішити проблему за 5 000 гривень» - зазначають в ГУ МВС України у Львівській області

«Наразі проводиться розслідування, задля роз’яснення всіх деталей, а також відкрите кримінальне впровадження  по факту зловживання службовим станом, та вимагання хабара – стаття 368 Кримінального Кодексу України – обіцянки або одержання  неправомірної вигоди службовою особою. Як зазначено у законі, можливі два види покарання: штраф від 1500 до 2000 неоподаткованих мінімумів доходів, або позбавлення волі на строк від 3 до 6 років, без права обіймати подібні посади на термін до трьох років» – про це зазначили правоохоронці.

Подібна історія трапилась 8 липня, коли у львівській області лікар вимагав хабар у розмірі однієї тисячі доларів за документи, які б допомогли ухилитися від чергової хвилі мобілізації.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити