Туристи втратили орієнтир та потрапили до іншого району

PDF Друк
Понеділок, 25 січня 2016, 09:58

Під час снігової завірюхи четверо львівських туристів дезорієнтувалися і потрапили до іншого району, а тим часом їх розшукували зовсім в іншому місці.

гори

Вчора, 24 січня четверо мешканців Львова катаючись на лижах та сноубордах через погані погодні умови втратили свої орієнтири  й заблукали. Їх відсутність помітили аж у 18:00, коли один із друзів прибувши на турбазу повідомив працівникам курортного місця про те, що його друзів ніде немає. Після цього він зателефонував у Службу порятунку, яка відправила на місце пригоди працівників Міжгірського пошуково-рятувального відділення.  Протягом кількох годин вони обійшли гірські схили й дійшли до села Березники, що в Свалявському районі.

Близько 23 години, стало відомо, що зниклі самі дісталися до хатинки лісника і за годину продовжили свій рух до найближчого населеного пункту. За словами рятувальників, їм довелося подолати дорогу у більш ніж 15 км до Березників. Саме там, їх і знайшли.  Як запевняють працівники медичної допомоги, стан здоров’я у всіх туристів задовільний, ніхто не застудився і не зазнав якихось ушкоджень.

Наразі всі туристи повернулися на туристичну базу.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити