Судять військового, який залишив частину без дозволу командира

PDF Друк
П'ятниця, 29 січня 2016, 11:02

Юнак визнає свою вину і пояснює причину та деталі події.

військо

Сьогодні, 29 січня, в Яворівському районному суді відбулось слухання справи молодого військового, котрий без дозволу командира покинув частину, і як зазначає сам військовий пішов додому, аби допомогти батькам.

За десять днів львів’янин допомагав батькам по господарству, а потім  військовий сам повернувся у частину про що повідомив командиру, після чого  приступив до служби.

На судовому засіданні обвинувачуваний визнавав факт самовільного залишення території військової частини, строком понад десять діб.

З урахуванням того, що військовий сам повернувся до служби, а також того, що він повністю визнав свою вину і просив у судді дозволити йому служити далі, адже він вже неодноразово перебував у місцях проведення антитерористичних операцій, де отримав поранення, суд визнав його винним. Юнак повинен сплатити сорок неоподаткованих мінімумів доходів громадянина України.

Нагадаємо, що за самовільне залишення службової частини у службовий час, молодику грозило позбавлення волі строком до трьох років, або ж штраф у розмірі до 100 неоподаткованих мінімумів, або ж службове обмеження до двох років.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Коментарі 

 
0 #1 Михайло 29.01.2016 11:48
Цікаво: а жирних військових мудаків-командирів будуть судити за смерті хлопців на сході ??? За їхню безграмотність, продажність..... !!!
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити