Кількість хворих на респіраторні хвороби збільшується

PDF Друк
Понеділок, 01 лютого 2016, 13:22

Лікарі закликають мешканців міста дотримуватись звичайних правил гігієни та носити пов’язки.

грип

У той час коли деякі області починають працювати відкинувши карантин у далеку скриню, у Львові кількість захворювань швидко збільшилась. Так, за даними Дерсанепідемслужби протягом минулого тижня по допомогу у медичні заклади всього району звернулося понад 32 тисячі осіб, з них, саме у Львові 4 тисячі - діти.

«Епідемпоріг підвищено в кільканадцять разів, кількість хворих швидко збільшується, школи досі на карантині, лише дитсадочки повноцінно працюють. Ми прогнозували, що на четвертому тижні буде значне погіршення, але ніхто не думав, що аж на скільки» - говорить лікар-епідеміолог Держсанепідслужби Львівщини Олег Когут.

Як зазначає фахівець, кількість хворих росте – а це в свою чергу, утворює проблемні ситуації як для нормального функціонування навчальних установ, так і для навантаження аптечних пунктів та й взагалі медичних установ.

Нагадаємо, що у Вінниці в цей час більшість шкіл продовжила свою роботу, дитячі садочки працюють у звичному режимі, а медики констатують зниження захворюваності й епідемпорогу по всій області.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити