Бійці АТО отримали недобудовані квартири

PDF Друк
Середа, 03 лютого 2016, 09:58

Ще в 2014 році Президент України вручив ключі від нових квартир колишнім учасникам АТО та сім’ям загиблих військових, але до сьогодні є ще купа невирішених проблем.

Наприкінці 2014 року сам президент України – Петро Порошенко урочисто відкрив двері нових помешкань у Липниках, для тих сімей, члени яких загинули під час антитерористичних операцій. За словами очільника країни, помешкання повністю готові до житла в них.

Але, як зазначають жителі цих будинків, вони геть не придатні для проживання: протікають труби, на стінах пліснява, а рахунки за комунальні послуги – це взагалі казки. Крім того, жителі досі не отримали постійного ордера.

Як зазначають мешканці – це все через те, що будинок не є зареєстрованим на балансі місцевого домоуправління. Саме тому, за  комунальні послуги жителі розраховуються як приватні підприємці. Коли ж місцеві звернулися у відділення  домоуправління, там їм повідомили про те, що їх будинок вони не можуть зареєструвати як житловий лише через те, що він недобудований – тобто немає всіх належних умов.

«Для звичайних українців кіловат коштує 0,80 грн, а то й 1 грн, для нас ж 1,80. Бо ми, буцімто підприємці. Це ж промислова ціна. Чому ми маємо платити так багато? У нас є бойлер, холодильник – а це все б’є по кишені» - розповідає жителька будинку Надія Журба.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити