Пройшов чемпіонат зі збору грибів

PDF Друк
Четвер, 24 жовтня 2013, 14:38

Напередодні в природному парку Стрийський пройшов чемпіонат області зі збору грибів - «Грибний мисливець». Чемпіонат у Львівській області проводиться вже втретє.

Напередодні в природному парку Стрийський пройшов чемпіонат області зі збору грибів - «Грибний мисливець». Чемпіонат у Львівській області проводиться вже втретє.

У цьому році в чемпіонаті взяли участь грибники з Львова і Стрия, а також з Червонограду. 6 команда і 3 людини в особистій першості зібрали в цілому 300 кілограмів добірних грибів. Журі враховувало саме добірні гриби, неїстівні або червиві відбраковувалися і не зараховувалися.

Всього на збір грибів учасникам давалося 3 години, але за цей час вони повинні були не тільки зібрати якісні гриби, але і сміття, яке попадався їм на шляху. Всього було 4 номінації:

«Особиста першість»;

«Командна першість»;

«За поліпшення екології лісового масиву».

«Гриб - Велетень».

У підсумку переможцем у номінації «Особиста першість» став Денис Олександрович Горячев - 18,5 кілограмів грибів, друге місце дісталося Оксані Зоріної - 13,5, третє у Ніни Бурняшевой - 11,8 кілограмів грибів.

У номінації «Командна першість» і «За поліпшення екології лісового масиву» дісталося команді з Серафимовича під назвою «Лісові грибники». Вони зібрали 89 кілограмів. Друге місце в командному заліку отримали «Мисливиці» з Червоноградського району - 52 кілограми, а третє «Зеленушки» з Стрия з результатом 38,7 кілограмів.

А ось найбільший гриб знайшов Юрій Сушко зі Львова, вага гриба-гіганта 1 кілограм 55 грамів.

Всім учасникам були вручені грамоти і подаровано цінні призи.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити