Хворий на ДЦП переселенець прийняв запрошення першої леді

PDF Друк
Четвер, 11 лютого 2016, 23:09

Львів і вся країна обурена щодо ситуації, яка сталася з переселенцем з Донецька, 26-річним Романом Кисляком, який хворіє на ДЦП. Кілька днів тому, офіціант безцеремонно і нахабно вигнав Романа з ресторану. Пояснили цю ситуацію тим, що працівнику закладу вигляд відвідувача видався підозрілим. Цей неприємний випадок для чоловіка чудово продемонстрував проблему ментальності нашого народу – відсутність поваги до людей з особливими потребами.

Одразу після інциденту чоловік, за допомогою преси, соціальних мереж та телебачення став відомим на всю країну. Люди стали на бік Романа, висловлюючи йому слова підтримки і закликаючи бойкотувати відомий ресторан.

За допомогою відео звернення після всієї цієї історії, Романа на каву запросила перша леді країни Марина Порошенко. Чоловік позитивно відповів на запрошення і скориставшись нагодою закликав всіх запрошувати на каву чи в ресторан друзів з особливими потребами. Ця акція носить назву: ?#?накавуздругом.

Герой історії, що стала резонансною на всю країну, проживає в Львові вже два роки. Мешкає він в монастирі. Монахи допомогли йому придбати автомобіль, на якій він працює таксистом, чим і заробляє. Однак хлопцеві не вдається стати на облік в центрі зайнятості, щоб мати змогу отримати кращу роботу. Роман висловив бажання, щоб в Україні до таких людей, як він, ставилися як в Європі.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Коментарі 

 
0 #1 Judi 04.06.2016 16:53
Hmm is anyone else experiencing problems with the images on this
bllog loading? I'm trying to find out if its a problem on my end or if it's the blog.
Any respones would be greatly appreciated.

Also visit mmy site :: adult phone sex, Ervin: http://bit.ly/1YEBIZ9,
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити