Інтернет
Создание и продвижение сайта: как все сделать самому PDF Друк
Четвер, 16 серпня 2018, 19:47

Сфера IT – очень популярна сегодня и имеет очень много специалистов. Часто можно встретить объявление в Интернете о предоставлении услуг в этой сфере за хорошую оплату. Много людей ищут специалиста, который создаст и продвинет сайт для его бизнеса. Это конечно хорошо и можно действительно доверить это дело человеку, который разбирается в этом. Такой фирмой является topseo – сотрудники помогут решить задание любой сложности. Просто скажите что от них требуется и можете быть спокойными. Но с другой стороны зачем платить кому-то такие деньги( а услуги такого рода стоят не дешево), если у вас есть достаточно свободного время, вы можете сами создать свой сайт и продвинуть его. В этой статье мы хотим дать вам немного советов по созданию и продвижению сайта самостоятельно. Мы вам дадим зацепки, а дальше больше информации вы можете найти в интернете.

 
Услуги кредитирования быстро и легко PDF Друк
П'ятниця, 27 липня 2018, 08:47

В наше время существует огромное количество сервисов в различных областях, которые упрощают нашу жизнь. Среди таких сервисов есть услуги кредитования. Данных услуги существуют уже многие столетия и претерпели множество изменений, прежде чем стать такими, как мы их сейчас знаем. Благодаря государственному регулированию и клиентоориентированности в наше время можно оформить кредит за несколько минут и при этом быть уверенным в безопасности сделки. Сейчас такого рода кредиты можно получить как в определенных местах, где предоставляют такие услуги, в вашем городе, так и в Интернете.

Одним из таких сервисов кредитования является Ccloan. То есть у вас есть возможность, не выходя из дома, перейти на сайт https://ccloan.ua/ и оформить кредит на выгодных условиях. В данном случае деньги будут перечислены вам на карту. Огромным преимущество такого кредита, по сравнению с банковскими, есть требование минимального набора документов. То есть, в данном случае, для получения кредита вам необходимо зарегистрироваться на сайте, заполнить заявку на кредит, где нужно сфотографироваться с паспортом, пройти верификацию вашей банковской карты и выбрать срок и размер кредита. Последним шагом будет получение кредита. Приятным бонусом для вас будет 0% на первый кредит.

 
Як прийняти квартиру в новобудові? PDF Друк
Понеділок, 11 червня 2018, 18:31

Отже, настав цей щасливий мить - забудовник повідомляє, що чекає вас на процедуру прийому квартири в новобудові. Як прийняти квартиру правильно? Як зробити так, щоб забудовник виправив всі недоліки? Читайте в матеріалі від cityhouse.com.ua/.

Правило номер один: не підписуйте акт приймання-передачі квартири до її відвідування.

 
Анатомія попиту: яке житло затребуване і чому вартість метра падає PDF Друк
Четвер, 07 червня 2018, 20:39

У липні 2017 року біля девелоперів спостерігається спад продажів на 15-20%. Ситуацію поки тримають банки. Останнім часом з'являється все більше повідомлень про те, що банки знижують процентну ставку для акредитованих об'єктів. Таким чином, частка іпотечних угод як і раніше тримається на позначці 60-65%.

За даними аналітиків http://vidradnyi.com.ua/ru/apartments/, найбільш стабільні в плані вартості новобудови економ-і комфорт-класу. Якщо для порівняння взяти період з квітня по травень, то ціна квадратного метра знизилася тут не більше, ніж на 0,39%. У сегменті бізнес вартість метра впала на 1,71%. Найбільш помітне зниження цін на ринку елітного житла. Ціна квадратного метра за місяць знизилася на 8,96%.

 
Ознаки ліквідного житла PDF Друк
Четвер, 07 червня 2018, 20:36

Транспортна інфраструктура - необхідна умова ліквідності

Високая ліквідність Яскравий неможлива без розвиненої транспортної інфраструктури

У наш динамічний час високо цінується свобода пересування. Наявність в крокової доступності станцій метро, ??автобусних, трамвайних і тролейбусних зупинок, залізничних платформ дозволяє швидко дістатися до потрібного місця і благотворно позначається на ліквідності нерухомості. Квартири в таких будинках завжди будуть більш затребувані, ніж житло в "ведмежих кутках".

 
Як перевірити надійність забудовника? PDF Друк
Четвер, 07 червня 2018, 19:54

Розглянемо основні моменти, на які треба звернути увагу, вирішуючи питання про довіру до того чи іншого забудовнику. Проте, будь-яка покупка - це завжди ризик, а коли справа стосується серйозних фінансових сум, ступінь ризику істотно зростає. Тому підходити до питання придбання житла треба особливо ретельно, не тільки сподіваючись на закон і передбачаються їм види відповідальності. Необхідно вивчити і проаналізувати всі доступні відомості і про конкретних житлових об'єктах, і про попередню діяльність забудовників. Володіння такою інформацією значно знижує ризики покупців житла.

Розглянемо основні моменти від malahyt.com.ua/ua, на які треба звернути увагу, вирішуючи питання про довіру до того чи іншого забудовнику.

 
Как без риска вложить деньги в недвижимость? PDF Друк
Четвер, 07 червня 2018, 19:49

Учитывая сложную и нестабильную ситуацию на валютном рынке, многие склоняются к тому, что лучше хранить деньги в квадратных метрах, то есть покупать недвижимость, можно и полностью построенное жилье.

Первый вопрос, который возникает в подобной ситуации, это вопрос о возведении рисков к минимуму. Вкладывать деньги в недвижимость далеко не новинка, однако следует понимать, что такой способ сбережений несет свои риски и подводные камни. Предлагаем вашему вниманию несколько хороших и полезных советов по этому виду инвестиций в ЖБ Львова. Предлагаем пять правил, с которыми Вы сможете выгодно и безопасно вложить свои деньги. Кроме того, через некоторое время сможете получать определенный доход с ваших инвестиций.

 
Все, що потрібно знати перед покупкою квартири PDF Друк
Вівторок, 05 червня 2018, 22:31

Квартирне питання як і раніше гостро стоїть перед українцями. Далеко не кожна молода сім'я може собі дозволити покупку квартири. Найчастіше житло орендується, а паралельно з цим шукаються різні шляхи додаткового заробітку, який дозволив би щомісяця відкладати певну суму на покупку квартири або будинку.

Хороший шанс для бажаючих придбати нерухомість - покупка квартири в новобудові novyeteremki.com.ua.

 
Особенности и достоинства портала ManGo по фрилансу PDF Друк
Понеділок, 04 червня 2018, 12:48

Фриланс предлагает работу для людей, желающих трудиться удаленно. Данное направление называется фриланс, помогает людям найти разовую работу, подработку. Очень многие люди последнее время выбирают самостоятельное планирование своего графика, им не надо терпеть крик начальника, не надо ждать целый месяц зарплату.

 
Як купити квартиру в новобудові без обману? PDF Друк
Понеділок, 04 червня 2018, 12:27

Як купити квартиру в новобудові і не дозволити себе обдурити? Для людей, які вперше в житті вирішили вкласти гроші у власне житло, це питання є наріжним. Давайте поговоримо про це, щоб ви мали уявлення, з якими труднощами доведеться зіткнутися.

Загальна інформація про покупку квартир в новобудовах

Квартири продаються на етапі будівництва будинку і після його здачі в експлуатацію. Чим раніше ви підпишіть договір на покупку житла, тим дешевше воно вам обійдеться. Найменше грошей піде в той момент, коли будівництво знаходиться ще в стадії котловану. Дешевше, воно, звичайно, краще. Але і ризики при покупці недобудованого житла високі. Адже на якомусь етапі будівництво може перейти в розряд довгобуду.

Квартири в споруджуваних будинках продають забудовники інвестори (або співінвестори), муніципальна влада і агентства нерухомості. Вибір того чи іншого продавця обіцяє покупцеві певну вигоду. Проте рекомендуємо вибирати перевірених забудовників http://novbud.com.ua. Звернувшись в агентство, ви заощадите масу сил і нервів на оформленні документів; забудовник може запропонувати покупцеві житло економ-класу в певних районах міста; а муніципальна влада забезпечать мінімальні ризики, пов'язані з купівлею квартири.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 5