Чому вибір хостингу так важливий

PDF Друк
Вівторок, 27 грудня 2016, 23:46

В період запуску нового сайту крім доменного імені вам знадобиться надійний хостинг. Тільки за допомогою послуги хостингу ваш сайт буде розміщений в Мережі і стане доступний для всіх користувачів.

При старті будь-якого проекту деякі підприємці не приділяють хостингу належної уваги. Ця функція здається другорядною, тим часом, коли навіть найкрасивіше ім'я для сайту не врятує вашу онлайн-компанію, якщо обраний вами хостинг виявиться нестабільним. Без можливості перебувати онлайн постійно, ваш сайт не заслужить уваги, а тим більше довіри користувачів.

За традицією, після того, як все готово до запуску сайту, багато хто переходить до вивчення тарифів хостингу. Серед них ви знайдете найпростіші, які найчастіше будуть корисними на старті, а також для невеликих онлайн-ресурсів з невеликим числом відвідувальників. Якщо ж вам потрібно більше дисковий простір, варто звернути увагу на тарифи «сайт» або «корпоративний». Якщо вибір зробити важко, ви можете замовити тестовий період - перший місяць хостингу на сайті Ukrnames можна замовити безкоштовно. Більш того, навіть сплативши обраний вами тариф, ви з легкістю зможете його змінити, не втративши при цьому в грошах - в такому випадку сплачена сума буде переведена в рахунок нового тарифу.

Для багатьох підприємців важливою буде можливість вибору хостингу з локацією не тільки в Україні. В такому випадку до ваших послуг хостинг у Франції, Німеччині та США. Яка з цих країн підійде краще, буде залежати від аудиторії вашого ресурсу - наприклад, для європейської аудиторії краще підійде локація у Франції або Німеччині.

Зверніть увагу, що при замовленні хостингу ви також можете скористатися деякими бонусами. Наприклад, ви зможете зареєструвати домен в певних зонах дешевше стандартної ціни за реєстрацію.

Найважливіший пункт при виборі хостингу - наявність цілодобової підтримки. В такому випадку ви зможете скористатися кваліфікованими порадами та підказками у будь-який час доби, що вкрай важливо для вашого онлайн-бізнесу та всіх відвідувачів вашого ресурсу. Адже вирішивши всі питання і непередбачені ситуації оперативно, ви зможете бути впевненим, що ваш сайт буде онлайн постійно і ніякі зовнішні обставини не зможуть тому перешкодити. Користуйтеся послугами професіоналів, і у ваших відвідувачів ніколи не виникатиме проблем з онлайн-доступністю вашого інтернет-ресурсу.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж