Житло у Львові за нижчою ціною? Даємо декілька практичних порад

PDF Друк
Субота, 13 травня 2017, 12:28

Львів давно став містом, в якому нерухомість користується великим попитом, а вартість квадратних метрів є однією з найвищих в Україні. Популярність міста має чимало причин, однак головне питання полягає у тому, чи можна купити квартиру у Львові за відносно невеликі гроші. Експерти підготували декілька практичних порад, як зекономити потенційному покупцю житла.

Самостійний пошук

Послуги професійного ріелтора – це можливість знайти квартиру без зайвих клопіт. Достатньо озвучити свої побажання і чекати пропозицій ріелтора. Втім знайти житло для купівлі можна і самостійно, при цьому заощаджуючи кошти. Подивіться самі, з допомогою ЛУН у Львові можна швидко знайти потрібну нерухомість для купівлі. Налаштуйте систему пошуку, обравши район міста, кількість кімнат, ціновий діапазон, і уважно перегляньте запропоновані оголошення. Гарантуємо, ви точно знайдете те, що вам потрібно, до того ж абсолютно безкоштовно.

На етапі котловану чи терміново

Якщо ви шукаєте квартиру на вторинному ринку, зверніть увагу на оголошення із позначкою «терміново». Як правило, вартість таких квартир є трохи нижчою за ринкову. У деяких випадках, якщо власнику потрібно дуже швидко продати житло, він готовий зробити додаткову знижку реальному покупцю.

Бажаючим купити квартиру в новобудові, варто придивитись до житлових комплексів на початковому етапі будівництва. В цей час більшість забудовників пропонує найвигідніші ціни, які поступово зростають під час будівництва. Купуючи квартиру на етапі котловану, найголовніше – обрати надійну будівельну компанію, яка має хорошу репутацію на ринку і велику кількість успішно завершених проектів.

Торг обов’язковий

Ще один важливий крок на шляху до економної купівлі квартири – торг із власником. Ця порада є особливо актуальною для покупців, яких цікавить вторинний ринок. Готуючись до розмови про зниження ціни на житло, варто підготувати вагомі аргументи, чому власник квартири повинен вам поступитись. Для цього радимо проаналізувати тенденції ринку, особливо цінову політику, дізнатись більше про район міста, його інфраструктуру, вік будинку. Оглядаючи квартиру, звертайте увагу на деталі – поверх, стан дверей і вікон, сантехніки, наявність утеплення стін, індивідуальної системи опалення, свіжість ремонту. Усе це знадобиться вам у якості аргументів, особливо якщо квартира не ідеальна. Експерти стверджують, що правильний діалог із власником може зекономити вам 10-15% від початкової вартості житла.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж