Експертна оцінка

PDF Друк
Субота, 28 квітня 2018, 20:52

Іноді люди роблять помилки тільки тому, що бояться довіритися професіоналу. Або елементарно не знають, що можна було уникнути тієї чи іншої справи і не робити її самотужки.

Це може статися у будь-якій сфері: люди доволі часто намагаються відремонтувати автомобіль, зовсім не розбираючись у внутрішньому механізмі машини. Або лізуть під кришку системника свого комп’ютера – навіщо це робити, псувати деталі, якщо можна звернутися до спеціального сервісу?

З тієї ж опери і оцінка квартири – іноді, в таких випадках, коли необхідно продавати нерухомість, власники просто прикидають приблизну ціну на дім, і за неї ж і продають. І тільки після кінцевого оформлення документів можуть дізнатися с іншого джерела, що за квартиру можна було отримати суму, в півтора рази перевищуючу ту, яку отримали продавці.

Щоб не потрапити у таку ситуацію, перед продажем нерухомості слід замовити експертну оцінку цієї нерухомості. Враховуючи місцезнаходження квартири, її метраж, стан ремонту, сусідів, вік самої будівлі – спеціаліст вирахує доволі конкретну суму грошей, за яку можна продавати квартиру. Саме на цю суму треба опиратися, встановлюючи ціну при продажу нерухомості.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж