Все, що потрібно знати перед покупкою квартири

PDF Друк
Вівторок, 05 червня 2018, 22:31

Квартирне питання як і раніше гостро стоїть перед українцями. Далеко не кожна молода сім'я може собі дозволити покупку квартири. Найчастіше житло орендується, а паралельно з цим шукаються різні шляхи додаткового заробітку, який дозволив би щомісяця відкладати певну суму на покупку квартири або будинку.

Хороший шанс для бажаючих придбати нерухомість - покупка квартири в новобудові novyeteremki.com.ua.

Недобудовані квартири коштують на порядок дешевше, ніж вже готові. Це їх основна перевага. Причому ціна зростає пропорційно зі ступенем готовності квартири. Тобто якщо ви впевнені в забудовника, то дуже вигідно купувати квартиру на етапі закладення фундаменту. Вам доведеться почекати кілька років до здачі проекту, зате економія приємно порадує. Якщо ви хочете бути в курсі подій і дізнатися про пропозиції від різних забудовників, то на ресурсі Мірквартір зможете почерпнути цю інформацію.

Вибираючи квартиру, ви проходите кілька послідовних етапів. Спочатку оцінюєте свої фінансові можливості і вартість квартири. У кінцеву ціну житла Обов'язково вкажіть наступний ремонт і покупку меблів, техніки, послуги нотаріуса, оформлення документів. Наприклад, купуючи однокімнатну квартиру за 23 000 доларів, приблизно ще тисяча буде потрібно на оформлення документації.

Після того, як ви визначилися зі своєю платоспроможністю, можна починати вибирати квартири за кількістю кімнат, на якому поверсі знаходиться, в якому районі. Це все важливо, і все ж перед покупкою досконально вивчіть репутацію забудовника, прочитайте всі відгуки і коментарі. Ви повинні заздалегідь знати, до чого готуватися. Не секрет, що є недобросовісні забудовники, проекти яких сильно затягуються, або просто заморожуються. У цьому випадку, ви втрачаєте час і значну суму. Також заздалегідь дізнайтеся, на якому етапі вам здадуть квартиру. Існують варіанти, коли немає проводки, голі кам'яні стіни, немає дверей, підлоги, і тоді вам все це потрібно робити самостійно і після отримання квартири ще досить довго їздити в неї на ремонт без можливості навіть переночувати.

Деякі забудовники сильніше адаптують квартиру під власника і в принципі, поставивши необхідну сантехніку, вже можна відразу заїжджати. У цих квартирах є проводка, підключено опалення, стоять вхідні двері. Можна купувати квартиру і вже повністю готову, забудовники пропонують косметичний або дизайнерський ремонт. Якщо вам цікавий цей варіант, то рекомендуємо попередньо подивитися вже готові квартири і визначити для себе, наскільки вам подобається цей ремонт. Може трапитися, що вас категорично не влаштовує робота дизайнера і все одно доведеться все переробляти. Так навіщо платити двічі?

Після покупки квартири, ви займаєтеся оформленням документів і чекаєте, коли її добудують і вам здадуть ключі. Переглядайте періодично сайт забудовника, стежте за всіма новинами і проведеними їм акціями.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж