Ознаки ліквідного житла

PDF Друк
Четвер, 07 червня 2018, 20:36

Транспортна інфраструктура - необхідна умова ліквідності

Високая ліквідність Яскравий неможлива без розвиненої транспортної інфраструктури

У наш динамічний час високо цінується свобода пересування. Наявність в крокової доступності станцій метро, ??автобусних, трамвайних і тролейбусних зупинок, залізничних платформ дозволяє швидко дістатися до потрібного місця і благотворно позначається на ліквідності нерухомості. Квартири в таких будинках завжди будуть більш затребувані, ніж житло в "ведмежих кутках".

Чим далі житловий комплекс розташований від станції метро або залізниці, тим менше буде бажаючих купити в ньому квартиру. Але ситуація може змінитися на краще, якщо в районі планується здійснення великого інфраструктурного проекту - транспортно-пересадочного вузла, станції метро, ??автомобільної магістралі і т. Д. Попит на квартири починає збільшуватися вже на старті будівництва, а до моменту його закінчення вартість житла може зрости на 30%.

Ознаки ліквідного житла в економ-класі

Що не кажи про доцільність, але естетична сторона грає при виборі житла далеко не останню роль.

Жити в красивому будинку, що має власне "обличчя" і оригінальний дизайн, набагато приємніше, ніж в сумній коробці з "дірками для світу", як казала героїня радянського фільму.

Радує те, що сьогодні житлові комплекси виглядають набагато симпатичніше, ніж панельне житло тієї епохи. Багато з них, навіть в категорії масового житла, будуються за індивідуальними проектами, мають прив'язку до місцевості і органічно вписуються в міський ландшафт. Наявність цих характеристик, безсумнівно, підвищує привабливість об'єкта в цілому і ліквідність окремих квартир.

Розмір і планування

Саме ліквідне житло - то, яке доступне найбільшій кількості покупців, тобто найдорожчі варіанти. Найбільшою популярністю у інвесторів користуються студії, однокімнатні та невеликі двокімнатні квартири. Якщо перед покупцем стоїть дилема - купити одну "трійку" або дві однокімнатні квартири, фахівці радять зупинитися на другому варіанті, так як він має більш кращий. На такі об'єкти завжди є попит, вони швидше відновлюються в ціні після кризи, на них легше знайти орендарів.

Купуючи квартиру для комерційних цілей (здачі в оренду), найкраще відразу подумати про відповідний інтер'єрі. Адже якщо нерухомість продається без обробки, покупцеві доведеться самостійно робити ремонт, вкладаючи в нього додаткові кошти. Не будемо також забувати і про час, який для цього знадобиться. Щоб звільнити себе від додаткових турбот і скоротити час простою квартири, варто пошукати компанію, що виробляє внутрішню обробку в побудованих нею об'єктах. Пайовикові це вийде і швидше, і дешевше, ніж самому купувати матеріали і наймати робітників. Особливих вишукувань чекати не доводиться, але вимога "чистенько і акуратно" буде дотримано, а що ще потрібно для знімною квартири?


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж