Найбільший незалежний інформаційний ресурс про партії та політиків

PDF Друк
П'ятниця, 21 вересня 2018, 00:26

Знати якомога більше про діяльність різноманітних партій, їх фінансування, напрям роботи та прогноз подальшого розвитку для сучасного українського суспільства – питання життя та смерті. Кожен громадянин країни, якщо він цінує свою думку та бажає Україні процвітання, повинен добре розбиратися у політичному житті своєї держави.

Але це не просте завдання, бо воно потребує великої кількості часу та праці. Збирати, читати, аналізувати інформацію, на жаль, можуть не всі. Саме для зайнятих людей ми зібрали всю інформацію про діячів політики на одному ресурсі. Давайте детально розглянемо, що ж саме являє собою цей сайт та яку користь несе кожній людині.

«ЧЕСНО»: основні засади руху

Громадський рух «ЧЕСНО» стоїть на варті критичного мислення нашого суспільства. Завдяки роботі багатьох активістів з різноманітних організацій ми збираємо інформацію про партії та політиків і надаємо її у вільному доступі для ознайомлення громадянам. Головні принципи нашої роботи – це:

· прозорість інформації;

· відкритість та можливість перевірки інформаційних джерел;

· об’єктивність;

· незалежність;

· незаангажованість;

· оперативність інформації;

· відповідність до законодавства України;

· підтримання демократичних принципів.

В цілому, рух «ЧЕСНО» ставить собі за мету надавати громадянам вчасно найбільш правдиву інформацію для можливості створення особистої думки по кожному кандидату та партії. В цьому ми займаємо провідну позицію в Україні та є найбільшим інформаційним ресурсом, який збирає та публікує інформацію в мережі Інтернет.

Для того, щоб забезпечувати населення останніми новинами та викладати на сайт дані по кандидатах, в нас працює велика кількість волонтерів по всій країні, а також людей за її межами, яким важлива доля держави.

Ресурс дає інформацію в такому форматі:

· декларації та скани фінансових документів;

· аналіз та прогноз політичної ситуації від аналітиків та політологів;

· інформація щодо фінансування партій та окремих особистостей в українському політичному житті;

· біографії;

· історії створення того чи іншого напряму та партії;

· новини про політиків.

Можна зауважити, що портал «ЧЕСНО» – це ресурс, створений людьми заради людей, бо яку владу ми з вами оберемо, з тією нам прийдеться жити та працювати. То ж читайте, думайте, аналізуйте і не давайте себе ошукати неправдивими обіцянками. Формуємо критичне мислення разом – ваші активісти «ЧЕСНО».

Джерело: http://www.chesno.org/


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж