Новобудови у Львові від забудовника

PDF Друк
Неділя, 08 грудня 2019, 14:07

Львів – специфічна локація для інвестицій у нерухомість. Завдяки історичному центру міста, що охороняється ЮНЕСКО, переважна більшість новобудов, доступних для бажаючих вкласти свої гроші, знаходяться далеко від основних визначних місць Львова. Тому пошук львівських новобудов від забудовника для інвестицій переважно зводиться до вибору комплексу, що знаходиться якнайближче до центральної частини міста.

Що дає таке розташування? По-перше, квартира в центрі будь-якого міста (не тільки Львова) – це статусно й престижно. А в місті Лева отримуєте додаткову перевагу – дух справжньої старої Європи. Прогуляйтеся вузенькими вуличками. Помилуйтеся затишними двориками старих будинків із оригінальними балконами й вишуканим оздобленням фасадів.

Проблема в тому, що, милуючись такими будівлями, ви навряд чи захочете в них жити. Погане планування, зношені комунікації, неефективне опалення й інші проблеми зупинять від купівлі подібного житла. Відзначимо, що описаний тип квартир – переважний для центральної частини міста. Тому, як зазначалося, надскладно знайти новобудови у Львові від забудовника, які би знаходилися в центрі й давали прибуток власнику.

Одним із небагатьох житлових комплексів, що підходить під задані вимоги, є проєкт бізнес-класу ЖК «Щасливий» PLATINUM від компанії «НоваБудова». Комплекс, що стане одним із найвищих у місті, знаходиться на проспекті Чорновола, неподалік від самого центру старовинного міста. Цей район привабливий не лише близькістю до туристичних маршрутів. Він – зразок динамічного розвитку Львова: тут відкриваються нові офіси, магазини, салони, є відмінне транспортне сполучення. Це свідчить про потенціал району як можливого ділового й офісного центру столиці Галичини. Як бонус, у пішій доступності від житлового комплексу розташовані два торгівельно-розважальних центри, супермаркети, басейн.

Комплекс привабливий для інвестицій не лише завдяки інфраструктурі. Житло зведене з використанням провідних матеріалів і технологій, характерних для проєктів бізнес-класу: монолітно-каркасне будівництво, червоний керамоблок, вентильований фасад, індивідуальне опалення, великі панорамні металопластикові вікна, підземний паркінг, закрита територія і відеонагляд. Додамо, що з вікон частини квартир ЖК відкриваються краєвиди на перлини міста – Високий Замок і Ратушу.

Здачу ЖК «Щасливий» PLATINUM в експлуатацію заплановано на грудень 2020 року. Тому зараз – ідеальний варіант для купівлі квартири в новобудові Львові від забудовника https://platinum.lviv.ua, щоб отримати прибуток. Додамо, що ЖК «Щасливий» PLATINUM – це також і комерційні приміщення, які також можна вигідно купити з метою перепродажу, здачі в оренду або розвитку бізнесу. Погодьтеся, мати власну справу в центрі туристичної перлини України – означає потенційно високий прибуток для власника цього бізнесу!


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж