У Дніпропетровську Самопоміч об`єдналася з Опозиційним блоком для недопущення ДемАльянсу до виборів

PDF Друк
Четвер, 08 жовтня 2015, 14:36

Представники об’єднання «Самопоміч» у територіальній виборчій комісії Дніпропетровська об’єдналися з «Опозиційним Блоком» та Блоком Петра Порошенка з метою блокування участі у виборах партій «ДемАльянс» та «Відродження», а також недопущення до виборчого процесу спостерігачів від Громадянської мережі «ОПОРА».

Про це повідомляє РБК-Україна.

Зокрема, вчора, 7 жовтня, члени Дніпропетровської міської територіальної виборчої комісії від «Самопомочі» разом із представниками Опозиційного блоку та БПП свідомо не з’явилися на засідання ТВК, незважаючи на наявність рішення суду і листа виконавчої служби, що зобов’язували комісію повторно розглянути документи ДемАльянсу та «Відродження».

Крім того, сьогодні, 8 жовтня, на засіданні комісії представники Самопомочі синхронно з Опозиційним блоком повторно проголосували за відмову в реєстрації представникам ДемАльянсу попри постанову суду.

Нагадаємо, Дніпропетровський окружний адміністративний суд визнав незаконною постанову міської виборчої комісії про відмову в реєстрації кандидатів до міської ради від ДемАльянсу та «Відродження».


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж