У Львові пройшов турнір з шахів для дітей

PDF Друк
Середа, 14 січня 2015, 16:27

турнів з шахів для дітейДнями пройшов турнір з шахів серед дітей. Він відбувся завдяки директору клубу, який невідступно організовував турнір. Володимир Копцюх доклав чимало зусиль, разом зі спорткомітетом Жовківської РДА що б захід відбувся.

Для участі дітей розділили на три групи. Вони розрізнялися за віком. Переможця було визначити непросто. Призери вибороли свою перемогу завдяки додатковим партіям. Особливо сильним змагання було у дорослій категорії (13-11 років).

Переможцем у середній групі (11-8 років) став вже досвідчений хлопець третьорозрядник Денис Кушнір. Його виграш був незаперечний.

А от у самій молодшій групі (від восьми і нижче) несподівано посіла друге місце дівчинка, учениця другого класу Юлія Звір. Навіть наймолодший гравець, учень першого класу показав гру на гідному рівні - він став четвертим у своїй групі.

Проводились окремі змагання для дівчаток шахісток. Поділу на вік там не було, тому всі дуже здивувалися, коли друге місце посіла першокласниця Соломія Казюк.

Головний турнір серед найсильніших гравців пройшов дуже важко, деякі учасники тепер навіть будуть відсторонені в майбутньому році від турніру за неспортивну поведінку.