У Львові сесія обласної ради супроводжується пікетами медиків, пасажирів та перевізників

PDF Друк
Вівторок, 15 березня 2016, 11:32

Сьогодні, 15 березня, біля стін Львівської обласної ради та облдержадміністрації зібралися місцеві жителі, яких не задовольняють реформи, здійснені владою. Львів’янам не подобається  ліквідація обласного центру екстреної медицини та медицини катастроф. Також пікетувати обласну владу прийшли пасажири, яким не вподоби рішення перенести автостанцію з центра Львова на периферію.

Із вимогами до львівських депутатів прибули кілька десятків співробітників обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Медики скаржаться, що в рамках реформи влада має намір ліквідувати їхній медичний заклад. На думку спеціалістів медичної галузі, це призведе до невиправданих додаткових фінансових витрат і можливу втрату роботи для деяких працівників.

Медики під стінами адмінбудівлі вкрай схвильовані, адже сьогодні під час сесії депутати повинні прийняти остаточне рішення щодо цього питання.

Також під Львівською обласною радою знаходяться пасажири та перевізники стрийського та сколівського напрямків .Вони із плакатами в руках вимагають від обласних депутатів не змінювати рух приміських маршрутів.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити