У Львові грудне молоко можна буде дістати у спеціальному центрі

PDF Друк
Середа, 16 березня 2016, 11:08

Аналогічні заклади для європейців уже давно не новинка. У провідних країнах Європи центрів із зберігання грудного молока налічується понад двісті. Львівські медики вирішили запровадити цю інноваційну для України найближчим часом. Співробітники неонатологічного відділення Львівської обласної лікарні вже розробили план створення банку молока для немовлят. Надалі все залежить від спонсорів. Наразі тільки один меценат погодився виділити кошти на втілення задуму.

Автори проекту розповідають, що такий банк буде дуже доречним для українців. Сьогодні дуже багато молодих матусь не в змозі годувати новонароджених дітей грудним молоком. Але для самих малят це надзвичайно важливо. Штучне харчування навіть і близько не має тих властивостей,  що природне. Відтак, мами зможуть звертатися по допомогу у годуванні дитини до спеціального закладу. У центр своє молоко жінка матиме змогу здати тільки після детального  обстеження.

Здача молока буде відбуватися у повністю стерильних умовах. У закладі створять навіть спеціальні кабінки з душем, який жінки обов’язково прийматимуть перед здачею. Після цього молоко пройде перевірку у лабораторії. У разі позитивного результату, молоко заморозять для тривалого зберігання.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити