У львівському виші викладач покалічив першокурсника

PDF Друк
П'ятниця, 18 березня 2016, 17:28

Офіцер, який викладає в Академії сухопутних військ Львова під час навчального процесу вдарив курсанта-першокурсника, чим завдав непоправної шкоди його здоров’ю. Степан Данилко – потерпілий курсант розповідає, що нагнувся до сусіда по парті, щоб попрохати коректора, як враз відчув сильний удар під ребром. Викладач пояснив, що завдав удару хлопцю, через погану поведінку, мовляв той заважає проводити пару.

За словами Степана, він кілька днів страждав від сильної болі в боці. Звертався неодноразово в медпункт, однак там хлопця назвали симулянтом і сказали аби не придурювався. Коли курсанту стало зле, то його відправили до шпиталю. При обстеженні лікарі виявили у першокурсника розрив селезінки та внутрішню кровотечу. Йому зробили невідкладну операцію. Медики кажуть, що ще один день зволікання міг би коштувати Степану життя.

Викладач, який завдав удару першокурснику, свою провину заперечує. Однак, військова прокуратура вже підтвердила факт побиття, розслідує кримінальне провадження. Офіцерові може загрожувати до дев’яти  років ув'язнення.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити