Сутички у Львові: новий міжнародний скандал

PDF Друк
Понеділок, 21 березня 2016, 09:46

У Львові зірвали проведення фестивалю ЛГБТ. Ця подія набула міжнародного розголосу та спричинила численні дискусії у світових масштабах. Громадські активісти, представники політичних сил області та просто небайдужі львів’яни неодноразово зверталися до міської влади з вимогами не дозволити марш представників ЛГБТ.

Вісімнадцятого березня міська влада Львова вирішила заборонити проведення будь-яких заходів у місті. Таким чином, скасувавши квест представників ЛГБТ.

Захід був запланований на дев’ятнадцяте березня. Учасники фестивалю вирішили обмежитися зустріччю у готелі. У першій половині дня до місця зібрання ЛГБТ прибуло більше десятка молодих людей, які оточили будівлю. Через деякий час невідомі повідомили, що готель замінований. Представники ЛГБТ, яких було не більше двадцяти осіб, правоохоронці  вивезли у невідомому напрямку.

Міжнародні дипломати у соціальних мережах одразу висловили обурення щодо зриву заходу. На їхню думку прояви нетерпимості в Україні суперечать європейському світогляду та віддаляють момент входу українців до складу ЄС.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Коментарі 

 
0 #2 Sterling 11.06.2016 04:01
But this is a awfully lengthy project. Pricing is usually in the center range, and for the quality you get, it's typically right on target.
Industry experts them, ideas the reason for the buiness failure?my blog Isabell: https://www.manta.com/c/mx5rgqf
Цитувати
 
 
0 #1 Bianca 11.06.2016 00:45
Giant search engines use the links you have built for their page link algorithms.
But possibly the opposite holds true for your business.
Someone you are comfortable working with and who's the experience to maximize your results?


Also visit my blog poist Alisha: https://www.behance.net/mandyrickard
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити